BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Skaitmeninė VIASAT TV – mėgstantiems gerus televizijos kanalus

Artėjantis skaitmeninės televizijos įsivyravimas Lietuvoje 2012 metais skatina TV žiūrovus domėtis skaitmeninėmis technologijomis. Vis daugiau žmonių įsitikina, kad norint mėgautis optimaliai gera vaizdo ir garso kokybe, būtina pasirūpinti reikiama TV įranga – televizoriumi ir TV signalu. Televizorių išsirinkti paprastai padeda pardavėjai, tuo tarpu renkantis televiziją reikia atsižvelgti į asmeninius poreikius.

Matyti itin vertingas programas

Pirmiausia teks savęs paklausti, ką dažniausiai žiūrite ir ką labiausiai norite matyti. Nemažai žmonių per TV žiūri žinias. Nors dažniausiai tam pasirenkamas nacionalinis kanalas, daugėja vertinančių CNN ir „BBC World“ teikiamas naujienas. Vis dėlto vieni labiausiai žiūrimų žanrų – filmai ir sportas. Tyrimų kompanija GFK š. m. vasarį aiškinosi, koks TV operatorius siūlo geriausius sporto ir filmų kanalus. Pasak Lietuvos gyventojų, geriausius šios rūšies kanalus siūlo skaitmeninė palydovinė televizija „Viasat“. Šios transliuotojos sporto kanalai „Viasat Sport Baltic“, „Viasat Sport“, Viasat Hockey“ ir „Viasat Golf“ parūpino aistruoliams reikšmingiausius turnyrus (Pasaulio krepšinio čempionatą, Eurolygą, UEFA, „Formulę 1“ ir kitus), tad jie gali būti ramūs – svarbias rungtynes matys tiesiogiai. Filmų stygiumi šiais laikais negalima skųstis. Keturi autoriniai „Viasat“ kanalai „TV1000 Premium“, „TV1000 East“, „TV1000 Ruskoje kino“ ir „TV1000 Action“ siūlo skirtingų žanrų filmus ir iš Holivudo, ir iš viso pasaulio. O svarbiausia – visi šie kanalai be reklamos intarpų ir su kalbos pasirinkimo galimybe. Patys išrankiausieji turi galimybę išsirinkti savo mėgstamą kanalą iš daugiau nei 700 įvairiausių užsienio šalių kanalų.

TV laidų įsirašymas – kasdienybė

Kitas svarbus TV įrenginys, siekiant visiško komforto – įrašantis TV imtuvas „ViasatPlusHD“ (angl. PVR Box – Personal Video Recorder). Šiais laikais, kai visi taip užimti, itin nesinori derinti savo planų prie TV programos. Šią problemą išsprendė įrašantis imtuvas. Jame esantis elektroninis programų gidas (EPG) suteikia galimybę susidėlioti programą pagal savo poreikius ir žiūrėti ją sau patogiu metu. EPG – tai nuosavas TV gidas televizoriaus ekrane. Pakanka pasižymėti pageidaujamas laidas, ir imtuvas primins apie jas arba įrašys jas jums nesant namuose. Nekils problemų ir tada, kai žiūrint įdomų filmą ar sporto rungtynes suskambs telefonas – tam yra mygtukas „Pauzė“. O ypač svarbiais momentais (pvz., kai sunku pasakyti – buvo nuošalė ar nebuvo) pravers funkcija „Atsukti atgal“. Tokios novatoriškos televizijos galimybės privertė televiziją tarnauti žmonėms, o ne atvirkščiai. Negana to, „ViasatPlusHD“ yra pritaikytas priimti raiškiosios televizijos signalą – HD. Tad juo jau galima mėgautis dviem šios itin aukštos raiškos kanalais – „National Geographic Channel HD“ ir „MTVNHD“. „Viasat“ ne tik suteikia žiūrovams didžiulį kanalų pasirinkimą, bet ir atsižvelgia į žiūrovų poreikį žiūrėti skirtingas „Viasat“ programas keliuose kambariuose. Kadangi vienas skaitmeninės TV imtuvas pritaikytas vienam televizoriui, „Viasat“ suteikia palankias sąlygas įsigyti antrą ar trečią imtuvą. Taip kiekvienas šeimos narys gali mėgautis savo mėgstama programa.

Patiko (2)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Skaitmeninė VIASAT TV – mėgstantiems gerus televizijos kanalus”

  1.   laiskaiiniekur rašo:

    turiu aš ,,viasat” komplektą…kai isigijau, tai dabar niekur ,,iškišti” negaliu,o išmeti nenoriu…juk su nuolaida 800 lt mokėjau :(

  2.   jonas rašo:

    Pasiulys pigiau,veliau savavaliskai pakelia kaina,o atsikratyti negali paskui,vienu zodziu plesikai ir aapgavikai…

Rašyk komentarą